KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424278
nr 1442 4278
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Damporträtt, 1800-tal. Olja på pannå, 43x30, yttermått inklusive ram: 54x42 cm
Kondition: uppfodrad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:49:42
17/1 00:07:42